Bitwa_Algorytmiczna

Witaj!

Cieszymy się, że zainteresowałeś się udziałem w Bitwie Algorytmicznej - zawodach informatycznych w zakresie programowania i algorytmiki. Składają się one z dwóch etapów:

I Etap (domowy, eliminacje) - polega na rozwiązaniu 5 zadań swojej dyscypliny wiekowej ([G] - Gimnazjum, [L] - Liceum) przez Internet i wysłanie ich rozwiązań poprzez serwis internetowy szkopul.edu.pl w terminie pomiędzy 29 września 2014 roku (godz. 0:00) a 3 listopada 2014 roku (godz. 14:00)

II Etap (powiatowy, Finał) - polega na rozwiązaniu 3 zadań swojej dyscypliny wiekowej w wyznaczonym czasie 180 minut w pracowni informatycznej naszego Liceum. Wysyłanie rozwiązań także będzie odbywało się za pomocą serwisu internetowego SZKOpuł.

Wszystkie informacje o zawodach możesz przeczytać w regulaminie (Polecamy przeczytać całość): Zasady Organizacji
Ulotka konkursu: Bitwa Algorytmiczna

Jak założyć konto w serwisie SZKOpuł?

1. Konto jest niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Powinno być stworzone nie póŸniej niż do 28 września 2014 roku do godziny 23:00. Od tej pory możliwość rejestracji do konkursu będzie zablokowana. Jeśli nie zdążyłeś założyć konta a chciałbyś wziąć udział w zawodach, po prostu poproś o konto pisząc do nas wiadomość e-mail na adres BA@lootwock.pl (§ 4 pkt. 9 Regulaminu)

2. Adres serwisu to http://szkopul.edu.pl. Aby założyć konto, kliknij przycisk Rejestracja w prawym górnym rogu strony na czarnym tle i wypełnij formularz poprawnymi danymi.

3. Na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomość z pytaniem o potwierdzenie założenia konta. Aby aktywować konto, kliknij w link w wiadomości.

4. Dołącz do odpowiedniej dyscypliny konkursu (tylko do jednej):

GIMNAZJUM (nieaktywne)

LICEUM (nieaktywne)

5. Już jesteś zapisany i możesz czekać na początek zawodów - w nocy z 28 na 29 września o godzinie 0:00! Wszelkie niezbędne informacje i sugestie będą pojawiać się w serwisie SZKOpuł.

Możesz śledzić je także na naszej stronie internetowej w zakładce Bitwa_Algorytmiczna -> Aktualności

Poprawka do konkursu: Możliwość samodzielnej rejestracji dla Gimnazjalistów została przedłużona o tydzień, tj. do 05.10.2014r. do godz. 23:00. Treści zadań w tym serwisie (Gimnazjum) zostaną opublikowane jednak dopiero 06.10.2014r. Wtedy też zostanie aktywowana możliwość wysyłania rozwiązań.

Nie zdążyłeś założyć konta? Patrz pkt. pierwszy (1).